Hakkımızda

Hukuk ve danışmanlık büromuz, İstanbul Barosu avukatlarından Avukat Mustafa ORAL tarafından kurulmuştur. Büromuzun kurucusu Türkiye’nin köklü ve en başarılı hukuk fakültesi olan Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup, avukatlık stajını İstanbul Barosuna bağlı olarak tamamlamıştır.

Türkiye genelinde iş, deniz iş, ticaret,şirketler, gayrimenkul, ceza, miras alanları başta olmak üzere her türlü avukatlık ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bunların dışında aile hukukuna ilişkin davalar(boşanma, velayet, vesayet vb.), tanıma-tenfiz, kat karşılığı inşaat sözleşmelerinden kaynaklanan davalar, iş kazası ve trafik kazasından kaynaklanan davalar, kira sözleşmesinden kaynaklanan davalar da hukuk büromuzun çalışma kapsamına girmektedir.

Bakış açısı olarak; müvekkillerin başarısını, kendi başarılarıyla eşdeğer görüp, değişen ihtiyaçlarına daha doğru, pratik ve akılcı bir şekilde cevap verebilme prensibi ile çalışmalar yürütmekteyiz. Hukuk bürosu olarak danışmanlık verdiğimiz şirketlerin faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek, bu sektörlerde sadece hukuki değil ticari bilgileri de edinmeye çalışarak daha akılcı, pratik çözümler elde edebilmek için çalışmaktayız.

Türkiye gibi ekonomik, siyasal ve toplumsal değişimin hızlı yaşandığı bir ülkede, mevzuat ve buna bağlı olarak hukuk hizmetleri de çok yönlü olarak değişmektedir. Bu nedenle yargılamanın her safhasında zamanında ve detaylı olarak müvekkillerini bilgilendirmek önceliğimizdir.Müvekkil avukat ilişkisinin güvenilirliği ve yakınlığı, hem davaların hem de danışmanlıkların yürütülmesi ve sonuçlandırılması açısından kendisi için önem arz etmektedir.